Egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú Társaságunkhoz, újonnan megalakuló területünkre keresünk

Minőségbiztosítási mérnök (IT specialista)

pozícióba teljes munkaidőben, határozatlan időre munkatársat budapesti és nyíregyházi telephelyünkre egyaránt.

    Biztos Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy más programról kellett lemondanod, hogy egy ügyedet el tudd intézni.
    Mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne így legyen, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról, a kanapédon ülve intézhesd. Képzeld el, hogy autót vásárolsz és nem szükséges megjelenned személyesen az ügyintézés során, hanem mindent elektronikusan, webes felületen tudsz elintézni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Feladatok:

  • aktív részvétel a minőségbiztosítási terület folyamatainak kialakításában, azok naprakészen tartásában az érintett területek bevonásával,
  • kialakított folyamatok minőségbiztosítása, folyamatba épített átadási pontok nyomon követése, a minőségbiztosítás meglétének átadás előtti ellenőrzése,
  • a termékek teljes életciklusa során, illetve a megrendelőnek történő átadás előtt az elkészült termékek és hozzá kapcsolódó dokumentáció minőségbiztosítása,
  • minőséggel kapcsolatos megrendelői igények felmérése, folyamatos nyomon követése,
  • projekt minőségbiztosítási tervek készítése a vevői követelmények figyelembe vételéve,
  • minőségbiztosítási dokumentációk készítése, minőségbiztosítási igazolás (megfelelőség) kiállítása,
  • közreműködik a belső auditok lefolytatásában és a megszerzett tapasztalatok alapján javaslattétel szervezeten belüli tudásmegosztásra, képzésre, fejlesztésre vonatkozóan,
  • minőségi mutatók, KPI-ok definiálása, fejlesztése, nyomon követése, illetve ezen mutatókból jelentések készítése

Elvárások:

  • legalább 1 éves informatikai (elsősorban szoftverfejlesztési, tesztelési) területen szerzett tapasztalat,
  • komplex folyamatok átlátásának képessége,
  • csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség, változó terheléshez való alkalmazkodási készség,
  • folyamatos innovatív gondolkodás,
  • agilis, változásokra nyitott hozzáállás.

Előnyök:

  • szoftverfejlesztéssel foglalkozó cégnél minőségbiztosítási vagy -ellenőrzési területen szerzett tapasztalat,
  • műszaki felsőfokú végzettség és/vagy minőségirányítási szakirányú végzettség,
  • ISO:9001, ISO:27001 ismerete,
  • agilis termékfejlesztési módszertanok ismerete,
  • Atlassian (JIRA, Confluence, Service desk, TestManagement for JIRA) termékcsalád felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetést,
  • változatos, sokrétű feladatokat,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • megoldás-orientált légkört,
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Nyíregyháza

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.