Cégünk, a dél-koreai Hankook Tire vállalat, a világ 7. legeredményesebb gumiabroncs gyártójaként
innovatív, kiváló minőségű radiál abroncsokat gyárt személygépkocsik, terepjárók, SUV-ok, könnyű tehergépkocsik, buszok és a motorsport számára.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • minőségbiztosítási vizsgálatok dokumentálása, jelentések készítése,
  • kapcsolattartás a vállalat többi folyamatával, hatékony információáramlás biztosítása a vizsgálat során feltárt esetleges nem megfelelőségek adatainak visszacsatolására, hatékonyabb kezelésére,
  • az ellenőrzés szintjének, folyamatának részletes kidolgozása,
  • a bejövő / kimenő vizsgálati eredmények elemzése és visszajelzés küldése az érintett osztályoknak,
  • akcióterv kidolgozása a minőség javítása érdekében,
  • minőségi szabványok betartatása, dokumentálása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (műszaki, minőségbiztosítási, gépészeti),
  • középfokú angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő juttatási csomag,
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rácalmás / Dunaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.