Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Minőségbiztosítási mérnök – Folyamat- és megvalósulási auditok végrehajtása

Mérnöki csapatunk jövőbeni tagjaként

  • Belső rendszer- (ISO/TS16949), folyamat- és megvalósulási auditok végrehajtása vezető auditorként, javítási lehetőségek felmutatása, intézkedések kezdeményezése és felügyelete. Az auditeredmények prezentálása és dokumentálása a megfelelő számítógépes alkalmazásban
  • A gyár éves audittervének elkészítése, a tanúsító- (ISO/TS16949) és hatósági auditok (Kína, Japán, Thaiföld) tervezése, megszervezése, koordinációja
  • A gyár minőségirányítási rendszerének továbbfejlesztése a belső és a gyárak közötti folyamatok figyelembe vételével. A területek minőségügyi megbízottainak (ABQ) szakmai támogatása, koordinálása, rendszeres jelentéstétel a minőségirányítási rendszer állapotáról és javítóintézkedések kidolgozása az éves vezetőségi átvizsgálás keretein belül.
  • Szabványosított minőségügyi folyamatok / előírások kidolgozása, leegyeztetése, teljes körű bevezetése továbbá a megvalósulás ellenőrzése.
  • Új termékek bevezetésekor a termelési folyamatok jóváhagyásának tervezése és végrehajtása (a karosszéria-, felületkezelő- és összeszerelő üzemben)
  • Számítógépes rendszerek rendszeradminisztrátori és oktatási feladatainak ellátása.
  • Részvétel szabványosítási munkacsoportok munkájában a központi minőségügy területén, új szabványosított folyamatok kidolgozása, véglegesítése és bevezetése világszerte (pl. hibaelhárítási folyamat, folyamatok minőségügyi jóváhagyása, 0 km-es gépkocsik reklamációkezelése).

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • Legalább 5 éves autóiparban szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, az angol nyelv ismerete előny
  • Szabványismeretek (ISO/TS16949 szabvány ismerete előny)
  • Rendszer és folyamatauditok lefolytatásában szerzett tapasztalat előny
  • Magabiztos fellépés
  • Magabiztos MS Office használat

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások
  • Szakmai fejlődási lehetőség
  • Ötletmenedzsment, minden megvalósult ötletet díjazással javadalmazunk

Örömmel fogadjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Mercedes-Benz Manufact. Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségbiztosítási mérnök – Folyamat- és megvalósulási auditok végrehajtása
  • Hirdető cég: Mercedes-Benz Manufact. Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Belső rendszer- (ISO/TS16949), folyamat- és megvalósulási auditok végrehajtása vezető auditorként, javítási lehetőségek felmutatása, intézkedések kezdeményezése és felügyelete. Az auditeredmények prezentálása és dokumentálása a megfelelő számítógépes alkalmazásban A gyár éves audittervének elkészítése, a tanúsító- (ISO/TS16949) és hatósági auditok (Kína, Japán, Thaiföld) tervezése, megszervezése, koordinációja A gyár minőségirányítási rendszerének továbbfejlesztése a belső és a gyárak közötti folyamatok figyelembe vételével. A területek minőségügyi megbízottainak (ABQ) szakmai támogatása, koordinálása, rendszeres jelentéstétel a minőségirányítási rendszer állapotáról és javítóintézkedések kidolgozása az éves vezetőségi átvizsgálás keretein belül. Szabványosított minőségügyi folyamatok / előírások kidolgozása, leegyeztetése, teljes körű bevezetése továbbá a megvalósulás ellenőrzése. Új termékek bevezetésekor a termelési folyamatok jóváhagyásának tervezése és végrehajtása (a karosszéria-, felületkezelő- és összeszerelő üzemben) Számítógépes rendszerek rendszeradminisztrátori és oktatási feladatainak ellátása. Részvétel szabványosítási munkacsoportok munkájában a központi minőségügy területén, új szabványosított folyamatok kidolgozása, véglegesítése és bevezetése világszerte (pl. hibaelhárítási folyamat, folyamatok minőségügyi jóváhagyása, 0 km-es gépkocsik reklamációkezelése).
  • Elvárások: Befejezett felsőfokú gazdasági tanulmányok Legalább 5 éves autóiparban szerzett tapasztalat Legalább 3 év minőségbiztosításban szerzett tapasztalat Tárgyalóképes német nyelvtudás, az angol nyelv ismerete előny Szabványismeretek (ISO/TS16949 szabvány ismerete előny) Rendszer és folyamatauditok lefolytatásában szerzett tapasztalat előny Magabiztos fellépés Magabiztos MS Office használat
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-11