Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Szeretnél összekötő kapocs lenni a motorfejlesztés egyes csoportjai között? A legjobbak között szeretnél dolgozni? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy, és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Minőségbiztosítási mérnök - Dataset menedzser Motor és hajtáslánc fejlesztési területre

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • összetett hajtáslánc és motorfejlesztési projektekben vehetsz részt
  • Motor és hajtáslánc vezérlőegység dataset-ek létrehozása és kezelése fejlesztési projektekben
  • Dataset-ek minőségének biztosítása és felügyelete
  • fejlesztés és a széria bevezetés során előforduló számos szoftver és dataset verzió kezelése
  • adatbázis kezelés AVL CRETATM szoftver segítségével
  • AVL dataset menedzsment folyamatának alkalmazása (kalibrációs folyamat, Quality Gates)
  • Te leszel a felelőse és a koordinátora a projektekben a dataset egyeztetéseknek
  • Közvetlen kommunikáció és egyeztetés az ügyfelekkel

Ha mindehhez:

  • megszerezted már gépészmérnöki, minőségbiztosítási mérnöki, műszaki menedzser vagy hasonló végzettséget
  • min. B2-es beszélsz németül és szívesen használod a nyelvet szóban és írásban is
  • vonzanak a legújabb technológiák a járműiparban
  • precízen, lelkiismeretesen és ügyfélközpontúan végzed a munkádat
  • nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned
  • kiválóan kommunikálsz, felelősségteljes, nyugodt, kezdeményező személyiség vagy
  • szívesen vennél részt néhány hetes külföldi tréningen,

    akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.
A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.
Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!