A Datalogic Hungary Kft. az alábbi pozícióba keres új munkatársat balatonboglári elektronikai gyárába:

Minőségbiztosítási mérnök

Főbb feladatok:

  • Minőségügyi kivizsgálások, ellenőrzések elvégzése, a gyártás során felhasználásra kerülő bejövő anyagok, komponensek mintavételi eljárásának elvégzése;
  • Részegységek, illetve késztermékek esetén ellenőrzések elvégzése a meghatározott kritériumok alapján;
  • Folyamatauditok lebonyolítása és dokumentálása, írásbeli eljárások, mint ellenőrzési szabványok alkalmazásával;
  • Mérőberendezések kalibrálásának koordinálása;
  • Problémák kiértékelése, valamint hibacsökkentésre vonatkozó minőségfejlesztési tevékenységek irányítása;
  • Adatelemzés, gyökérok beazonosítása, elemzése elvégzése, javaslattétel preventív lépésekre vonatkozóan;
  • Gyártási folyamatok elemzése, fejlesztési lehetőségek beazonosítása;
  • Minőségi szabványok megismertetése, betartatása és dokumentálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Minimum 2-3 év gyártó vállalatnál, minőségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Műszaki rajz olvasás biztos ismerete;
  • Statisztikai folyamatellenőrzési ismeretek;
  • Minőségtechnikák ismerete – FMEA, ellenőrzési tervek, 8D, Ishikawa, 5S ismerete;
  • ISO 9001:2015 minőségirányítási rendszer működtetésében szerzett aktív tapasztalat;
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • MS Office programok magas szintű ismerete;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Munkába járási támogatás;
  • Dinamikus csapat;

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Balatonboglár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.