Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
SEI Interconnect Products Kft.
A SEI (Sumitomo Electric Industries) Japán elektronikai alkatrész beszállító vállalat, amelynek Alattyáni gyárában, autóipari és orvostechnikai eszközökben használt kábeleket és kábelszerelvényeket gyártunk.

Minőségbiztosítási mérnök (Beszállítói minőségbiztosítás)

FELADATOK:

  • Bejövő áru ellenőrzés előírásainak naprakészen tartása
  • A bejövő áru ellenőrzés eredményeinek rendszeres kiértékelése, riportálása
  • Beszállítói reklamációk indítása és nyomon követése, szükség esetén a beszállítókkal együtt működve
  • Beszállítói PPAP-ek nyomonkövetése
  • Részvétel új anyagok specifikációjának elkészítésében
  • Beszállítók auditálása és fejlesztése

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás ( jó kommunikációs szint)
  • Autóipari beszállítónál szerzett gyakorlat
  • Minőségügyi módszerek ismerete (minimum 8D, FMEA, PAPP, statisztikai módszerek)
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
  • Gyakorlat SAP vagy hasonló vállalatirányítási rendszer használatában
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • ISO/TS16949 és ISO 13485 követelményeinek ismerete
  • Beszállítói minőségbiztosítás vagy beszállítófejlesztés területén szerzett gyakorlat
  • Belső auditori képesítés (ISO/TS 16949, VDA6.3)
  • Microsoft Excel adatelemzési eszközeinek haladó szintű ismerete
  • Gyakorlat Microsoft Dynamics NAV vállalatirányítási rendszerben
  • Távol-keleti ügyfelekkel történő kapcsolattartásban szerzett gyakorlat

JUTTATÁSOK:

  • Tapasztalattól és nyelvtudástól függő versenyképes munkabér
  • Multinacionális környezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

Alattyán

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: SEI Interconnect Products Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségbiztosítási mérnök (Beszállítói minőségbiztosítás)
  • Hirdető cég: SEI Interconnect Products Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Alattyán
  • Feladatok: Bejövő áru ellenőrzés előírásainak naprakészen tartása A bejövő áru ellenőrzés eredményeinek rendszeres kiértékelése, riportálása Beszállítói reklamációk indítása és nyomon követése, szükség esetén a beszállítókkal együtt működve Beszállítói PPAP-ek nyomonkövetése Részvétel új anyagok specifikációjának elkészítésében Beszállítók auditálása és fejlesztése
  • Elvárások: Műszaki felsőfokú végzettség Angol nyelvtudás ( jó kommunikációs szint) Autóipari beszállítónál szerzett gyakorlat Minőségügyi módszerek ismerete (minimum 8D, FMEA, PAPP, statisztikai módszerek) Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete Gyakorlat SAP vagy hasonló vállalatirányítási rendszer használatában B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.20