Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy japán tulajdonban lévő, fémmegmunkálással foglalkozó, autóipari beszállító cég.
Számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatkör:

  • A vállalat minőségirányítási és környezetirányítási rendszerének felügyelete, szakmai és erkölcsi támogatása, programtervek támogatása
  • Vevői reklamáció beérkezésekor az aktuális raktárkészlet válogatásának kontrollálása, a hiba okának felkutatása, javító és megelőző intézkedések bevezetésének ellenőrzése a termelő részlegeken, ezekről jelentések készítése a felettesek, valamint esetenként a vevők felé
  • Nem megfelelő termékek ellenőrzés alatt tartása, kontrollálása
  • Helyesbítő- és megelőző intézkedések koordinálása
  • Auditok tervezése, végrehajtása
  • Kimutatások, statisztikák készítése, a vevőktől beérkezett adatok alapján
  • Minőségellenőrzési és kimenőáru ellenőrzési feladatok ellenőrzése, aktualizálása – a szervezet által előállított termékek termelési folyamatainak és szolgáltatásainak minőségét befolyásoló tevékenységének szakmai támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, megoldáskereső személyiség
  • Szakmai alázat, tolerancia

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (különösen gépészmérnök) előny
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Különböző minőségügyi módszerek és technikák ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, multinacionális vállalat
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bónusz
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Dunaújváros

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: BDO Recruitment>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségbiztosítási mérnök
  • Rövid pozíció név: Minőségbiztosító mérnök
  • Hirdető cég: BDO Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Dunaújváros
  • Feladatok: A vállalat minőségirányítási és környezetirányítási rendszerének felügyelete, szakmai és erkölcsi támogatása, programtervek támogatása Vevői reklamáció beérkezésekor az aktuális raktárkészlet válogatásának kontrollálása, a hiba okának felkutatása, javító és megelőző intézkedések bevezetésének ellenőrzése a termelő részlegeken, ezekről jelentések készítése a felettesek, valamint esetenként a vevők felé Nem megfelelő termékek ellenőrzés alatt tartása, kontrollálása Helyesbítő- és megelőző intézkedések koordinálása Auditok tervezése, végrehajtása Kimutatások, statisztikák készítése, a vevőktől beérkezett adatok alapján Minőségellenőrzési és kimenőáru ellenőrzési feladatok ellenőrzése, aktualizálása – a szervezet által előállított termékek termelési folyamatainak és szolgáltatásainak minőségét befolyásoló tevékenységének szakmai támogatása
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat Aktív, megoldáskereső személyiség Szakmai alázat, tolerancia
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-19