A Sandoz Hungária Kft.

Minőségbiztosítási gyakornokot

keres diákszövetkezeten keresztül történő, részmunkaidős foglalkoztatás keretén belül.

Feladatok:

  • Nyilvántartások vezetése, kimutatások/riportok készítése, cégen belüli kommunikáció
  • Egyéb, projektekhez kapcsolódó támogató feladatok ellátása;
  • Vevői reklamációk, minőségi kifogások, visszaküldött áruk adminisztrációja;
  • Minőségbiztosítási szabályozó dokumentumok formai felülvizsgálata
  • Eltérések, oktatások adminisztrációja;
  • Az éves önellenőrzési terv ill. a végrehajtás dokumentálása;
  • Mindennemű minőségbiztosítási dokumentum (papír) őrzése, archiválása és lejárat utáni selejtezése;
  • Cégen kívüli kommunikáció (kapcsolattartás a partnerekkel, reklamációval kapcsolatos kommunikáció);
  • Szállítási hőmérsékleti adatok ellenőrzése;
  • A minőségi bizonylatok "összegyűjtése", SAP-ba való feltöltése

Elvárások:

  • Heti minimum 20-25 óra vállalása (igazodunk az órarendhez)
  • Aktív hallgatói jogviszony még minimum 6-12 hónapig gyógyszerész karon vagy biomérnök, biológus, vagy biológiatanár szakon
  • Biztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiváló kommunikációs képesség, nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Adminisztrációs területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

    Kedves, segítőkész kollégák.
    Kellemes munkahelyi légkör.
    Hosszú távú munkalehetőség.
    A heti munkaórák tervezésekor igazodunk a diák órarendjéhez, kötelező iskolai jelenlétéhez.

Egyéb információ az állásról:

  • Diákszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás.
  • Munkavégzés helye: Pharma Park Budaörs, Vasút utca 13.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Vasút utca 13.