Minőségbiztosítási gyakornok

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

3526 Miskolc

Autóelektronikai partnercégünk számára keresünk gyakornok munkavállalót!

Főbb feladatok, munkák:

  • Mérnök kollégák munkájának támogatása
  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  • A beszállítói visszajelzések integrálása a gyártás és a beszállítói folyamatok gördülékenyebbé tételének érdekében a mérnökökkel együtt

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok műszaki területen (akár nappali, levelező, passzív tagozaton, vagy akár befejezett is)
  • Csapatmunkára való hajlandóság, önállóság
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Komplex havi juttatási csomag versenyképes színvonalon
  • Juttatási rendszerünk az alapbéren felül diploma bónuszt és cafeteria juttatást is tartalmaz
  • Home Office munkavégzés biztosítása átlagosan heti 5 munkanapló 3 munkanap
  • Home Office munkavégzés támogatása plusz anyagi hozzájárulással
  • Helyközi tömegközlekedés használata esetén, útiköltség támogatás
  • Előrelépési lehetőség seniori pozícióba legalább félév elteltével
  • Seniori pozíció eredményezte plusz juttatás és tréning lehetőségek biztosítása
  • Önálló projekt menedzselés esetén superiori kinevezés és plusz juttatás válik elérhetővé

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás