Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.
Világszerte 20 telephelyen 11 000 munkatársunk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Kollégáink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.
Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási gyakornok

AZ ÖN FELADATAI:

    Minőségügyi statisztikák készítése
    A bemintázási (PPAP) folyamat támogatása
    Mintagyártás adatbázis kezelése
    Napi munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs támogatás
    Mesterminta raktár kezelése

AZ ÖN PROFILJA:

  • Folyamatban lévő felsőfokú gépészmérnöki tanulmányok (minőségbiztosítási szakirány előny)
  • Minimum heti 24 órás foglalkoztatás (heti 40 óra előny) és lehetőség szerint minimum 1 év gyakornoki idő vállalása
  • Angol kommunikációképes nyelvismeret (emellett a német nyelv ismerete előny)
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás, önállóság

Munkavégzés helye:

Pilisszentiván

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!
Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál? Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a "jelentkezem" gombra kattintva. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.

Gentherm Hungary Kft. | 2084 Pilisszentiván | Bányatelep 14 | Tel.: +36 26-567-510 | Fax: +36 26-567-788

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Gentherm Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségbiztosítási gyakornok
  • Hirdető cég: Gentherm Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Pilisszentiván
  • Feladatok: Minőségügyi statisztikák készítése A bemintázási (PPAP) folyamat támogatása Mintagyártás adatbázis kezelése Napi munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs támogatás Mesterminta raktár kezelése
  • Elvárások: Folyamatban lévő felsőfokú gépészmérnöki tanulmányok (minőségbiztosítási szakirány előny) Minimum heti 24 órás foglalkoztatás (heti 40 óra előny) és lehetőség szerint minimum 1 év gyakornoki idő vállalása Angol kommunikációképes nyelvismeret (emellett a német nyelv ismerete előny) Haladó szintű MS Office ismeretek Jó kommunikációs készség Pontosság, precizitás, önállóság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő 4 óra, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-12