A BorgWarner Hungary Kft. öszkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó DTS divízió Frissdiplomás Programjának keretein belül, az alábbi pozícióba keresünk leendő munkatársat:

Minőségbiztosítási gyakornok

Feladatok:

Minőségbiztosítási csapat munkájának támogatása az alábbiakban:

  • Külső és belső reklamációkból származó hibák elemzése mérnöki támogatással
  • Gyökér ok felderítésében, intézkedések meghatározásában és bevezetésének felügyeletében való részvétel
  • 8D/reklamációs riportok készítése és az intézkedések felkövetése, verifikálása.
  • Statisztikák, elemzések készítése
  • Részvétel a vevői kommunikációban
  • Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel.
  • PFMEA, control plan megismerése, szükség esetén felülvizsgálata mérnöki felügyelettel, valamint a mérnökség támogatása
  • PPAP csomagok összekészítése
  • egyéb riportok elkészítése heti és havi rendszerességgel

Elvárások:

  • Befejezett, műszaki irányú vagy gazdasági felsőoktatási tanulmányok (vagy aktív, befejezés előtt álló felsőfokú tanulmány)
  • Lehetőleg teljes munkaidős jelenlét
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Rugalmasság
  • Tanulásra és az újra való nyitottság
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Előny:

  • Termelő környezetben végzett szakmai gyakorlat vagy diákmunka
  • Aktív, középfokú német nyelvtudás

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • béren kívüli juttatások

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

2840 Oroszlány, BorgWarner utca 1.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.