Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Flex 2016-ban felkerült a Fortune Magazin legvonzóbb munkahely listájára. Munkavállalóink számára az innováció világát, tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk egy környezettudatos, elismert cégnél. Vezető sketch-to-scale™ vállalatként az embereket és a tudományos, technikai fejlesztéseket összekapcsoló intelligens termékeket tervezünk és gyártunk. Több mint 30 országban 200.000 munkavállalóval és a Live smarter™ szlogenünkben megfogalmazott ígéretünknek megfelelően innovatív tervezési, mérnökségi, gyártási, ellátási lánc menedzsment és logisztikai szerviz tevékenységet kínálunk különböző profilú és méretű vállalatok, valamint a végfelhasználói piac számára.

A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A Flextronics International Kft. Zalaegerszegre keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Minőségbiztosítási folyamat koordinátor

Feladatok:

  • Ösztönzi a szervezetet a Lessons Learned-k elkészítésére a munkájuk különböző fázisaiban
  • Összegyűjti az információkat a különböző osztályoktól/projektektől
  • Értelmezi, értékeli, csoportosítja a javasolt intézkedéseket technikai és hatékonysági szempontból
  • A kategorizált Lessons Learned-k bevezetését elrendeli, a megvalósulást nyomonköveti, hatékonyságát ellenőrzi
  • Oktatja a szervezet dolgozóit a Lessons Learned folyamatról és kultúráról.
  • Javaslatokat ad a rendszer és a folyamat fejlesztésére.
  • Periodikusan riportálja az aktuális státuszokat a top management felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy minimum 3 éves minőségbiztosítási téren szerzett tapasztalat
  • A konstruktív gondolkodás és a jó problémamegoldó készség, hatékony teljesítmény menedzsment, kiváló döntéshozatali képesség
  • Jó kommunikációs képesség és konfliktus menedzsment, erős műszaki érzék
  • Strukturált, precíz dokumentációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Automotive vagy elektronikia gyártásban szerzett tapasztalat
  • ISO/TS16949, VDA, AIAG standardok ismerete
  • Auditori képesítés (VDA6.3, ISO9001, ISO/TS16949)

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Flextronics International Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségbiztosítási folyamat koordinátor
  • Rövid pozíció név: Koordinátor
  • Hirdető cég: Flextronics International Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Zala megye
  • Város: Zalaegerszeg
  • Feladatok: Ösztönzi a szervezetet a Lessons Learned-k elkészítésére a munkájuk különböző fázisaiban Összegyűjti az információkat a különböző osztályoktól/projektektől Értelmezi, értékeli, csoportosítja a javasolt intézkedéseket technikai és hatékonysági szempontból A kategorizált Lessons Learned-k bevezetését elrendeli, a megvalósulást nyomonköveti, hatékonyságát ellenőrzi Oktatja a szervezet dolgozóit a Lessons Learned folyamatról és kultúráról. Javaslatokat ad a rendszer és a folyamat fejlesztésére. Periodikusan riportálja az aktuális státuszokat a top management felé.
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség vagy minimum 3 éves minőségbiztosítási téren szerzett tapasztalat A konstruktív gondolkodás és a jó problémamegoldó készség, hatékony teljesítmény menedzsment, kiváló döntéshozatali képesség Jó kommunikációs képesség és konfliktus menedzsment, erős műszaki érzék Strukturált, precíz dokumentációs készség Középfokú angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17