Szeretnél részt venni Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatának felépítésében? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a környezet védelme? Hiszel abban, hogy az elektromos autózásé a jövő?

Csatlakozz hozzánk komáromi zöldmezős beruházásunk második üteméhez!

AZ SK Group a Fortune magazin az 500 legjelentősebb cég listáján szerepelteti. Legújabb leányvállalata a komáromi SK Battery Manufacturing Kft. évente több mint, 250.000 elektromos autót fog ellátni kiváló teljesítményű akkumulátorokkal. Cégünk az egyik legjelentősebb európai autógyártó beszállítója.

A legmodernebb környezetvédelmi elvárásoknak megfelelő, csúcstechnológiára épülő gyárunkban mindenki megtalálhatja jövőbeli számításait!

Minőségbiztosítási csoportvezető

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • cafetéria - SZÉP kártya,
  • étkezési támogatás,
  • munkába járás támogatás,
  • szakmai kihívás,
  • fiatalos, jó hangulatú csapat.

Feladataid lesznek:

  • minőségügyi operátorok napi tevékenységének koordinálása, felügyelete, munkautasítások betartatása,
  • dolgozókkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, (létszám felügyelete, túlóra tervezése és szabadságigények rögzítése)
  • gyártási- minőségbiztosítási folyamatok ellenőrzése,
  • új gyártósor jóváhagyásának támogatása/berendezés-tanúsítás/4M módszerre épülő változások támogatása,
  • gyártási folyamatok során felmerülő minőségügyi problémák azonosítása,
  • korrekciós és megelőző intézkedések meghozatalának támogatása,
  • minőségügyi oktatások megtartása.

Téged keresünk, ha:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • többéves tapasztalatod van minőségbiztosítás területén,
  • dolgoztál már csoportvezetőként, koordinátorként,
  • felhasználó szinten ismered az MS Office programokat (PowerPoint, Excel, Word)

Előnynek tekintjük, ha:

  • rendelkezel multinacionális/termelő cégnél szerzett tapasztalattal,
  • dolgoztál már vállalatirányítási vagy minőségirányítási rendszerben.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Komárom

Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot.

Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye: Komáromi ipari park