Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
TREND CENTER KFT.
21.Kerületben, Csepelen élelmiszeripari gyártó céghez

minőségbiztosítási adminisztrátort

keresünk.

Feladatok:

    A napi gyártási folyamatok megszervezésében közreműködés a műszakvezetővel és a termelési vezetővel;
    Gyártási folyamatok dokumentálása, nyomonkövetés adminisztrálása
    • HACCP-ben előírt dokumentumok vezetése
    • Munkaidő beosztás készítése, munkaidő nyilvántartás felügyelete;
    • Termeléshez kapcsolódó jelentések, hatékonysági számítások elkészítése;

Elvárások:

    • Középfokú végzettség (ÉLELMISZERIPARI előnyt jelent);
    • 3-5 éves élelmiszeripari / FMCG termék előállító üzemmunkatapasztalat;
    • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás;
    • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség;
    • Magas fokú precizitás
    • Excel táblázat kezelése
    • Munkaidő: H-P 8-16.30ig.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségbiztosítási adminisztrátor
  • Rövid pozíció név: Minőségbiztosítási adminisztrátor
  • Hirdető cég: TREND CENTER KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A napi gyártási folyamatok megszervezésében közreműködés a műszakvezetővel és a termelési vezetővel; Gyártási folyamatok dokumentálása, nyomonkövetés adminisztrálása HACCP-ben előírt dokumentumok vezetése Munkaidő beosztás készítése, munkaidő nyilvántartás felügyelete; Termeléshez kapcsolódó jelentések, hatékonysági számítások elkészítése;
  • Elvárások: Középfokú végzettség (ÉLELMISZERIPARI előnyt jelent); 3-5 éves élelmiszeripari / FMCG termék előállító üzemmunkatapasztalat; Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás; Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség; Magas fokú precizitás Excel táblázat kezelése Munkaidő: H-P 8-16.30ig.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-23
  • Lejárati dátum: 2018-06-06
Állás, munka még: TREND CENTER KFT.>