A J. H. Ziegler cégcsoport világszerte műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra. Bábolnai telephelyünk további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyünkre, fiatalos csapatba januári kezdéssel keresünk

Minőség- és környezetirányítási rendszermérnök (QMB-UMB)

Feladatok:

    • Belső, külső és önauditok teljes körű szervezése, irányítása és kapcsolattartás
    • Tervezett időközönként folyamat, rendszer és termék oktatások szervezése, irányítása
    • Minőségirányítási- és környezetirányítási (TS16949, ISO14001) valamint dokumentációs rendszer karbantartása, ellenőrzése és fejlesztése a vevői követelmények figyelembevételével (GM, Daimler, VW, etc.)
    • Minőségügyi folyamatok optimalizálása, jobbító javaslatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomon követése, folyamatok kialakítása

Elvárások:

    • Abszolvált felsőfokú műszaki végzettség
    • Gördülékeny német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
    • Min. 3 év releváns autóipari tapasztalat
    • Autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete (ISO/TS16949, VDA 6.3, Core Tools, Handbook)
    • MS Office programok magas szintű ismerete
    • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság, önállóság
    • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (előny: Microsoft Navision, CAQ)

Amit kínálunk:

    • Határozott idejű munkaszerződés (1+1 év)
    • Versenyképes bérezés és cafeteria
    • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
    • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
    • Változatos feladatok és projektek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Bábolna, 2943 Ipar utca 3.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre két nyelven a fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "jelentkezem" gombra kattintva.