A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Mikrovállalati tanácsadó /Városliget fiók/

Főbb feladatok

  • Egyéni tervszámok elérése érdekében meglévő ügyfél és hitelportfólió kezelés és erős proaktív ügyfél akvizíció
  • Ügyféltárgyalások leszervezése és lebonyolítása
  • Akvizíciós listák feldolgozása és a kampányokban való aktív közreműködés, meglévő ügyfelek esetében a felmerülő új lehetőségek kiaknázásában
  • Az elfogadott hitelajánlatok alapján előterjesztések készítése és közreműködés azok jóváhagyatásában és szerződéses lebonyolításában
  • Aktív cross-selling tevékenység
  • Folyamatos együttműködés a bank belső- és külső partnereivel
  • Rendszeres riportok készítése a teljesítményről

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 2 éves releváns, mikro-kisvállalati banki értékesítési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Precíz, lendületes munkavégzés
  • Kockázattudatos gondolkodásmód
  • Proaktivitás, eredményorientáltság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1071 Budapest, Damjanich utca 51.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.