Mikrovállalati tanácsadó /Szeged/

Főbb feladatok

  • A bank kisvállalati termékeinek és szolgáltatásainak teljes körű, proaktív értékesítése
  • Betét-befektetés, hitel, számlatermékek és ezekhez kapcsolódó egyéb szolgáltatások
  • Ügyfelek teljeskörű kiszolgálása, tájékoztatása, igények teljeskörű felmérése
  • számlavezetéssel kapcsolatos napi, operatív feladatok elvégzése mindkét ügyfélszegmensre
  • Aktív cross-selling tevékenység

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 2 éves releváns értékesítési tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Értékesítési attitűd és szemlélet
  • Ügyfélközpontú magatartás;
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Stratégiai szemlélet
  • Csapatmunka
  • MS office rendszerek felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezésre a „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!