Budapest IV. kerületi székhelyű, online mérőműszerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó társaság

Mikrobiológus

munkatársat keres

Feladatok:

  • WaterScope algamonitoring rendszerrel történő vizsgálatok végzése cégen belül és vevői projektek keretében
  • mikroszkópos vizsgálatok kivitelezése,
  • rendszertani határozások végzése,
  • vizsgálati (belső és vevői) eredmények kiértékelése, jelentések elkészítése,
  • különböző szoftverek tesztelése és alkalmazása, szakmai támogatás nyújtása,
  • belső és vevői oktatások végzése,
  • oktatási anyagok összeállítása, ellenőrzése.

Elvárások:

  • biológia, biológus, mikrobiológus végzettség (legalább BSc),
  • erős taxonómiai és mikrobiológiai ismeretek,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • alaposság, precizitás,
  • nyitottság új ismeretek megszerzésére, úttörő gondolkodás.

Előnyök:

  • MSc szintű végzettség
  • PhD
  • tárgyalóképes, illetve szakmai angol nyelvtudás, egyéb nyelv legalább kommunikációs szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű munkáltató
  • Innovatív technológiák megismerése
  • Szakmai kihívások
  • Fiatal, dinamikus közeg

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Egyéb tudomány
  • Kutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest IV.kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a fényképes önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheti el.