A Vascular Diagnostics Kft munkatársat keres

mikrobiológus szakasszisztens

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • újonnan induló M3 kompetencia szintű mikrobiológiai diagnosztikai laboratórium asszisztensi feladatainak ellátása: elsősorban szerológiai és molekuláris vizsgálatok elvégzése a szakorvos/biológus munkatársak utasításai alapján
  • napi rutindiagnosztikai munkafeladatok előkészítése, adminisztrációja
  • a laborban dolgozó asszisztens munkatársak irányítása, szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakasszisztensi végzettség
  • minimum 5 év asszisztensi tapasztalat
  • precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • jó szervezőkészség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • érvényes működési engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat mikrobiológiai diagnosztikai laboratóriumban
  • jártasság szerológiai és molekuláris vizsgálatok terén
  • tapasztalat in vitro sejt- és szövettenyésztés területén
  • alapfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye, ideje:

  • 1083 Budapest Füvészkert utca 3.
  • teljes (heti 5x8 óra) vagy részmunkaidő (napi 5x4 óra)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1083 Budapest Füvészkert utca 3.

Jelentkezésre szakmai önéletrajz és fizetési igény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!