PyroGroup Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Mikrobiológus

A PyroGroup Kft. egy vertikálisan integrált tudományos és technológiai innovációs vállalat, amely komplex megoldásokat fejleszt az orvostechnológiai vállalatok és a gyógyszeripar számára. Kifinomúlt érzékelőket, kalibrátorokat, kiegészítőket és alkalmazási szoftvereket integrált rendszerbe foglaló termékeinket a világ több, mint 30 országában vezető világcégek használják nagy megelégedettséggel.
Olyan mikrobiológust keresünk, aki a legfejlettebb technológiákat alkalmazó, dinamikus, multidiszciplináris csapat tagja lenne, amelyben kutatók, mérnökök és technikusok dolgoznak együtt a sikerért.

Főbb feladatok, munkák:

  1. Laboratóriumi kísérleti gázsterilizálások végrehajtása
  2. Steril mintavételezés
  3. Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése
  4. Részvétel a steril labor kialakításában
  5. Módszertani fejlesztések kidolgozása
  6. Az elvégzett munka magasszintű dokumentálása
  7. Szükség esetén elméleti és technikai segítség nyújtása a Laboratóriumban dolgozóknak.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  1. Felsőfokú végzettség
  2. Steril körülmények között végzett munkában szerzett gyakorlat
  3. Vállalati SOP-k és a QA/QC követelmények alapján történő munkavégzés.
  4. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  1. Gázsterilizálás terén szerzett tapasztalat
  2. Kutatói ambíció
  3. Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  1. Hosszútávú munkalahetőség. Vállalatunkra nincsenek negatív hatással a gazdasági bizonytalanságok, mint például a jelenlegi világjárvány
  2. Kiemelkedő, versenyképes kompenzáció
  3. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  4. High-tech környezet
  5. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Kutató

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6726 Szeged, Fürj utca 92.

Szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket várunk a jelentkezéshez.