NAGISZ Zrt.
  • Cégünk a Nagisz Zrt. nagy múlttal rendelkező, összetett és egymásra épülő ágazatokat működtető mezőgazdasági nagyüzem. A tevékenységek gyakorlása során kiemelt feladat az állat-egészségügyi, élelmiszeripari higiéniai, minőségirányítási rendszerek által támasztott belső és külső követelmények, jogszabályi előírások betartása, melynek elősegítésére társaságunk bakterológiai vizsgálati labort működtet.

    Ha szeretne egy hazai, de nagyüzemi méretű, országosan is ismert vállalkozásnál dolgozni, fontos a kiszámítható és egyenletes munkaidő, szereti a tiszta, rendezett irodai munkakörülményeket és irodai munkát, akkor az alábbi pozíció kitűnő lehetőség Önnek!

  • Csatlakozzon hozzánk

    Mikrobiológiai laboratóriumi szakasszisztens

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      A társaság és leányvállalatainál folyó növénytermesztés, állattenyésztés, takarmány- előállítás, élelmiszeripari termék feldolgozás és előállítás tevékenységekből fakadó mikrobiológiai vizsgálatok előkészítésében, elvégzésében való közreműködés.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Mikrobiológiai szakasszisztens, vagy ezzel egyenértékű végzetség
      • Legalább 3 éves gyakorlat az alábbi területek valamelyikén:
        • Mikrobiológiai labor
        • Élelmiszer mikrobiológiai labor
        • ÁNTSZ labor

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Idegen nyelv
      • Számítógépes ismeretek
      • Gépjármű vezetői engedély

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Laboráns
    • Gyártás, Termelés
    • Laboros
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    4181 Nádudvar, Határ út

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!