• 1990. óta működő minősített (OGYÉI, NÉBIH, NAH, ISO) gyógyszeripari laboratórium
  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Mikrobiológiai laboráns

    Főbb feladatok, munkák:

      - Gyógyszeripari termékek tisztasági és sterilitás vizsgálata
      - Előkészítő munkálatokban való részvétel (táptalajkészítés, eszközök csomagolása, sterilizálás)
      - Kapcsolódó dokumentációk elkészítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Érettségi
      - Jó manualitás
      - Gyors és precíz munkavégzés
      - Önállóság, együttműködő készség
      - Pályakezdők jelentkezését is várjuk

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - mikrobiológiai-, vegyész technikusi végzettség
      - Hasonló területen szerzett tapasztalat
      - Mobilitás (külső helyszínen történő mintavétel esetén)

    Amit kínálunk:

      - Fiatalos munkakörnyezet
      - Hosszútávú, biztos munkahely
      - Szakmai körökben elismert laboratórium munkájában való részvétel
      - Fizetésen kívüli juttatások

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Laboráns
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XIII. kerület

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    fényképes önéletrajz