A Budapesti Corvinus Egyetem a hazai felsőoktatás egyik vezető intézménye nagyon sok külföldi hallgatóval és központosított informatikai rendszerekkel. Ha szeretne egy fejlődő, nemzetközivé váló egyetem informatikai rendszerének munkatársa lenni, akkor várjuk jelentkezését

A Budapesti Corvinus Egyetem Informatikai Szolgáltató Központ, Központi Alkalmazások Osztálya új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Microsoft Windows Server rendszergazda

    Munkaidő: határozatlan idejű, teljes munkaidő
    A munkavégzés helye: 1093 Budapest, Fővám tér 8.

Feladatok:

  • Egyetemen használt szoftverek üzemeltetése
  • Alap hardver és szoftverrendszerek üzemeltetése (x86 alapú szerverek és Windows)
  • Egyetem specifikus rendszerek üzemeltetése (Neptun, Poszeidon, SAP)
  • Microsoft Windows és felhő szolgáltatások üzemeltetése

Elvárások:

  • Windows szerverek alapszintű ismerete
  • Alap hálózati ismeret
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés, nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
  • Angol nyelv ismerete

Előnyök:

  • Active Directory ismeret
  • O365 felhő tapasztalat
  • Neptun, Poszeidon üzemeltetési tapasztalat
  • Mérnöki szemlélet, üzemeltetői gondolkodás
  • Szkriptelési ismeretek (powershell)
  • Önálló tanulási képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Nyitott egyetemi légkör
  • Innovatív, szakmailag professzionális környezet
  • Egyedi műszaki megoldások és széles szakmai látókör
  • Új, változatos projektek és kihívások
  • Értelmes feladatok és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség, közben nyugalmas munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1093 Fővám tér 8..

A pályázat részeként benyújtandó: motivációs levél, részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz, végzettségről szóló oklevelek, bizonyítványok (kicsinyített) másolatai, a pályázó nyilatkozata arról, hogy nincs büntetés vagy foglalkoztatástól való eltiltás hatálya alatt, adatkezelési nyilatkozat, melyben hozzájárul a pályázattal kapcsolatos személyes adatainak kezeléséhez.
A jelentkezéseket, fizetési igény megjelölésével kérjük.

Jelentkezési határidő: 2020. január 29.
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.