Rendszergazda (Microsoft szakértő)

    Dinamikusan fejlődő szakmai csapatunkba keresünk vállalati Microsoft rendszerekben jártas üzemetető / üzemeltetés támogató munkatársat, aki elhivatott és karriert szeretne elérni az informatika világában. Cégünk a nagyfokú szakmai fejlődési lehetőség mellett fix jövedelmet és projekt bónuszt is kínál. Olyan szakembereket keresünk, akik az alábbi feltételnek megfelelnek.

Elvárások, szakmai ismeretek:

  • Windows Server 2012/2016/2019 rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Office alkalmazások támogatói szintű ismerete
  • Microsoft alapú informatikai rendszerek általános üzemeltetési ismeretei:
    • Active Directory, DNS, DHCP
    • Hyper-V virtualizációs technológiák
    • Automatizált OSD folyamatok
    • Failover Cluster, Network Load Balance Cluster
    • RDS környezet üzemeltetése
    • Fájlszerver, NTFS, Share jogosultságok rendszere
    • Exchange 2010/2016
    • Office 365
    • System Center termékek (SCOM, SCCM, SCDPM, SCVMM)
    • Tartományi kliens környezet
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Microsoft minősítések megléte előny, de nem feltétel
  • Mobilitás

Feladatok:

    A belső irodai környezetünk és ügyfeleink informatikai rendszereinek napi üzemeltetési feladatainak ellátása, amely az alábbi feladatokat tartalmazza:
  • OSD telepítések
  • szerver oldali rendszerek megfelelő működésének napi ellenőrzése
  • hibakeresés, hibajavítás
  • kommunikáció az ügyfél kapcsolattartójával
  • rendszerek optimalizációja
  • új szoftverek bevezetése, meglévő termékek verziófrissítése
  • rendszerdokumentációk naprakészen tartása
  • oktatótermi gépek telepítése
  • virtuális oktatási környezetek összeállítása
  • Munkaállomások karbantartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Projekt bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség, ingyenes Microsoft vizsgázási lehetőség
  • Színvonalas, kultúrált munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1139 Forgách utca 21.

Önéletrajz küldése a "Jelentkezem" gobmra kattintva, nettó bérigény megjelölésével.