4IT Informatikai Kft. (4IT KFT.)
A 4IT Kft, a Grepton csoport tagjaként elkötelezett a felhő alapú szolgáltatások iránt. Cégünk mindent megtesz azért, hogy a Direct CSP (Cloud Solution Provider) pozícióját felhasználja arra, hogy a hazai és nemzetközi piacokon népszerűsítse az O365, és M365 termékeket.

Microsoft Rendszermérnök

Amiben tapasztalatot szerezhetsz a nálunk töltött idő alatt:

  • Ügyfelek új, vagy meglévő rendszereivel kapcsolatos továbblépési lehetőségek felmérése, javaslatok készítése, tervezése, kialakítása, támogatása;
  • Meglévő rendszerek hatékonyságának növelése;
  • Ügyfeleknél új rendszerek, szolgáltatások tervezése, bevezetése, támogatása; folyamatos kapcsolattartás;
  • Ügyfeleknél alkalmazott, illetve új technológiák megismerése, szakmai ismeretek mélyítése;
  • Partnerekkel, beszállítókkal kapcsolattartás, feladatok egyeztetése;
  • Folyamatos egyeztetés a kereskedelemmel és a vezetéssel az ügyfeleinknél elnyerhető feladatok érdekében;
  • Szükség esetén szakmai projektvezetői feladatok ellátása.

Akkor fogod tudni hatékonyan végezni nálunk a munkádat, ha ezek nagy része passzol rád:

  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Windows server, Active Directory alapú környezet tervezésében és megvalósításában szerzett tapasztalat;
  • Exchange server ismeretek;
  • MS Hyper-v környezet kialakításában szerzett gyakorlat;
  • O365/M365/D365/Azure Felhő alapú szolgáltatásokkal szerzett tapasztalat.
  • Microsoft nagyvállalati megoldások ismerete (SCSM, SCOM, SCCM, WDS, WSUS);
  • Proaktív, dinamikus személyiség;
  • Strukturált gondolkodásmód, rugalmasság és rendszerszemlélet;
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban.

A mindennapi munkád során nem biztos, hogy kelleni fog, de lesz, amikor jól jönne, hogyha lenne:

  • Vmware virtualizációs környezet migrálásában szerzett gyakorlat;
  • Erős hálózati ismeretek (Fortinet)
  • IIS ismerete
  • SAN, Storage ismeretek
  • PKI, Windows CA ismeretek
  • SQL Server ismeretek
  • scriptelés (vbscript, power shell, visual basic for application, .net, asp, stb.)
  • Linux disztribúciók ismerete

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest, Népliget metrómegállótól 5 percre

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!