ITSecure Informatikai Tanácsadó Kft. több mint 15 éve kínál informatikai megoldásokat ügyfelei részére. Ügyfélkör bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Microsoft rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

    • Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
    • Szerverek monitorozása, automatizált riasztások kezelése
    • Rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
    • Eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben
    • IT probléma megoldás telefonon keresztül és távmenedzsment eszközökkel

Elvárások:

    • Minimum 3 éves Microsoft Windows Server 2012, 2016 üzemeltetői tapasztalat
    • Általános rendszer-üzemeltetői ismeretek:
      • Kiszolgáló oldali operációs rendszerek területén, elsősorban Microsoft környezetben
      • Nyomtatók, szünetmentesek, illetve további perifériák területén
      • Hálózati ismeretek
    • Felsőfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk:

    • Stabil háttér
    • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
    • Fiatalos, lendületes, együttműködő csapat
    • Színvonalas irodai munkakörnyezet
    • Home office lehetőség
    • Folyamatos tanulás iránti belső késztetés, nyitottság az új ismeretekre
    • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1024 Budapest, Széll Kálmán tér

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Jelentkezését e-mailen várjuk fényképes önéletrajzzal valamint a nettó bérigény megjelölésével.