RUN-IT Informatikai és Befektetési Kft.
Munkatársat keresünk

Microsoft mérnök

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Windows szerverek és kapcsolódó alkalmazások telepítése, felügyelete (2012 R2 és 2016)
    • Exchange szerverek felügyelete (2013 és 2016)
    • Hibák elhárítása, szerverek patchelése
    • Együttműködés projekt alapú feladatokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Alapos és széleskörű számítógépes ismeret
    • Active Directory, Exchange 2013-2016 magas szintű ismerete?
    • Hálózati ismeretek?
    • Pontosság, megbízhatóság, precizitás?
    • Jó kommunikációs képesség
    • Microsoft minősítő vizsgák megléte vagy 3 hónapon belüli megszerzése. Minimálisan a 70-345, 70-741, és 70-740 szükséges.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat (minimum 20 szerveres környezet)

    - Microsoft minősítő vizsgák megléte

Amit kínálunk:

    • Kellemes munkahelyi légkör jó csapatban, versenyképes jövedelemmel, szakmai fejlődési lehetőséggel.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1123 Budapest

Fizetési igény megjelölésével várjuk a fényképes önéletrajzokat.