A MultiSoft Számítástechnikai Kft. közel 30 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony, továbbá több száz elégedett ügyfél bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására. Folyamatosan növekvő ügyfélkörünk még magasabb szintű kiszolgálása érdekében munkatársat keresünk Üzleti Megoldások Üzletágunkba, az alábbi pozíció betöltésére:

MICROSOFT DYNAMICS CRM Tanácsadó

A munkakör célja: Szakértői feladatkör ellátása a CRM projektekben.

Amit kérünk:

  • CRM rendszer bevezetése és szakértői feladatok ellátása
  • Felhasználók oktatása, oktatási dokumentumok készítése
  • Fejlesztési igények, ügyfél folyamatok felmérése
  • Fejlesztési specifikációk, dokumentációk elkészítése, projekt dokumentáció és adminisztráció
  • Fejlesztések tesztelése
  • A sales fázisban támogatás nyújtása, presales feladatok ellátása
  • Account management

Amit várunk:

  • Salesforce, MS Dynamics CRM, Oracle, Siebel vagy egyéb CRM rendszer bevezetésében szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • MS Dynamics CRM szoftver ismerete előny
  • Önálló munkavégzés, kezdeményező-készség, határozott fellépés
  • Jó kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Szakmai angol nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Határozatlan idejű munkaszerződéssel történő alkalmazás
  • Szakmai, és szakirányú továbbképzési lehetőségek
  • Felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • A szakmai fejlődésnek megfelelően ütemezett versenyképes javadalmazás
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő, támogató csapat
  • Egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Munka/magánélet egyensúly

Akkor érdemes hozzánk pályáznod, ha számodra fontos, hogy megértsd az ügyfél igényét, szeretsz ötletelni a kollégákkal, és nyitott vagy az újdonságok elsajátítására.

Budapest XI. kerület, a budaörsi repülőtér közelében, 2019. szeptembertől: 11. kerület Bartók Béla út (Bartók Udvar Irodaház)

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet, a bérigény feltüntetésével várjuk.