A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

MFB pontos Kisvállalkozói tanácsadó - Lábatlan

FELADATOK:

  • Ügyfelekkel történő akvizíciós tárgyalások lefolytatása, hitelajánlatok és előterjesztések készítése, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Új és meglévő KKV ügyfelek tájékoztatása, számla, hitel, biztosítás és megtakarítási termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és a szerződéskötések bonyolítása.
  • Ismeri és alkalmazza az MFB Pontok által értékesített összes terméket és a kapcsolódó folyamatot, vissza nem térítendő támogatással (VNT) kombinált termékek esetén a VNT paramétereit is.

AMIT SZERETNÉNK:

  • Empátia, munkatársak motiválása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Prezentációs készség
  • Legalább 3 éves mikro-, kis és középvállalkozás finanszírozásában szerzett munkatapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Juttatásokat
  • Nyitottságot az új ötletekre
  • Családias légkört, barátságos munkatársakat
  • Változatos munkakört

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Lábatlan

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.