A dinamikusan növekvő Esterházy vállalatcsoport az ausztriai Burgenland szövetségi tartományának egyik legfontosabb gazdasági, társadalmi és turisztikai meghatározója. Üzleti tevékenységünk sokoldalú; az erdészettől és mezőgazdaságtól kezdve az ingatlangazdálkodáson és borászaton át a kultúrális-, turisztikai- és gasztronómiai tevékenységekig terjed. Vállalatunk az egyik legnagyobb osztrák biogazdálkodó és jelentős szerepet vállal a Fertő tó környéki mezőgazdaságban. A fenntartható, modern és természetközeli biogazdálkodás fejlesztése érdekében új taggal bővítjük meglévő csapatunkat és egy elhivatott

Mezőgazdászt/Mezőgazdasszonyt

keresünk azonnali belépéssel Donnerskirchen-be (Kismarton közelében)

Főbb feladatok, tevékenységek:

  • Állattenyésztés- és gondozás (122 Angus szarvasmarha, 290 tojótyúk)
  • Mezőgazdasági területek gondozásában való részvétel (150 hektár)
  • Telep karbantartási -, udvari- és kerti munka
  • Berendezések és gépek karbantartása
  • Készenlét hétvégenkénti állatgondozásra

Elvárások:

  • Mezőgazdasági szakmunkás végzettség
  • Szakmai érdeklődés a biológiai földművelés és állattenyésztés iránt, állatszeretet
  • Mezőgazdasági gépek és berendezések kezelésében szerzett tapasztalat
  • Megbízható és önálló munkavégzés, rugalmasság , kitartás és szorgalom
  • Német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • B kategóriás és mezőgazdasági gépek vezetésére alkalmas jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszonyt Ausztriában
  • Havi bruttó fizetést 1.700 EURO-tól kezdődően, ami a pályázó szakmai tudásának és tapasztalatának függvényében emelkedhet
  • Szolgálati lakást a munkahely közelében
  • Hosszú távú és stabil munkalehetőséget
  • Biztonságot és megbecsülést

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Donnerskirchen

Érdeklődés esetén örömmel várjuk jelentkezését! A német nyelvű fényképes önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk a „jelentkezem“ gombon keresztül.
Kérdéseit kolléganőnk Monika Neeb várja az alábbi direkt telefonszámon: +43 2682 630 04 132