Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Mezőgazdasági termékmenedzser

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatot a mezőgazdasági termékfejlesztési és kockázatvállalási folyamatok működtetése, kiemelt figyelemmel a módozatok fejlesztésére, karbantartására, a termékdokumentációk elkészítésére és napra készen tartására,
  • illetve a saját hatáskörébe tartozó vállalási és árazási feladatok elvégzése, dokumentálása lesz.
  • Ezen kívül számítunk Rád az üzletágat érintő elemzések, kimutatások és kommentek készítésében,
  • valamint a mezőgazdasági üzletág folyamatainak kialakításában

  • felsőfokú agrárvégzettséggel rendelkezel,
  • ismered a biztosítástechnikai rendszereket,
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek birtokában vagy,
  • gördülékenyen és meggyőzően tárgyalsz/kommunikálsz.
  • elemző és felelősségteljes döntési képességgel rendelkezel.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • van már tapasztalatod mezőgazdasági termelésben,
  • érdeklődsz a biztosítási szakma iránt,
  • érdekelnek az új technológiák mint pl. drón, távérzékelés.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk egy dinamikus csapat tagjává válhatsz,
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • versenyképes alapbér és széleskörű juttatási csomag vár Rád,
  • mi hosszútávon tervezünk veled.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Termékfejlesztés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.