Polyák Borászat (TAMCSI BT.)
  • A Polyák Borászat alföldi székhelyű vállalkozás, mely kiemelkedő boraival folyamatosan, évről évre egyre nagyobb sikereket ér el a Magyar piacon. A piaci bővülés és a megnövekedett vásárlói igények kiszolgálása érdekében csapatunk bővítésére írunk ki pályázatot.

  • Mezőgazdasági technikus

    Főbb feladatok, munkák:

      Saját termelésű szőlő termőterületeink munkafolyamatainak szervezése és az abban való közvetlen részvétel.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Mezőgazdasági technikus végzettség
      • Mezőgazdasági gépkezelő jogosítvány könnyű pótkocsira
      • Szőlőtermesztési szakismeret, vagy többéves gyakorlat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • II. forgalmi kategóriába tartozó növényvédelmi szerekkel végezhető növényvédelmi tevékenységi jogosítvány („zöld könyv”)
      • Szőlész-borász technikus vagy
      • Szőlőtermesztési technikus végzettség

    Amit kínálunk:

      • Teljes munkaidős foglalkoztatás egész évben
      • Versenyképes jövedelem
      • Szükség esetén bejárás támogatása, albérleti lehetőség biztosítása.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Gépkezelő
    • Mezőgazdasági munka
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6115 Kunszállás, Szent Vince utca 1.

    Kérjük jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát!