A HUNTRACO Zrt. a világszerte ismert és elismert Caterpillar munkagépeinek, energiaipari és egyéb berendezéseinek magyarországi forgalmazója.
Széles termék- és szolgáltatás kínálatában a Caterpillar termékek mellett megtalálhatók a Massey Ferguson traktorok valamint más mezőgazdasági gépek és eszközök mellett a Selwood és az Ingersoll Rand termékei egyaránt. A mintegy 150 főt foglalkoztató, a brit CP Holdings tulajdonában lévő társaság kiváló szakember-gárdájával országszerte 5 telephelyen szolgálja ki partnereit.

A HUNTRACO Zrt. budaörsi telephelyére keres

Mezőgazdasági szervizmérnök munkatársat

Új munkatársunk kiemelt feladatai:

  • Mezőgazdasági gépekkel kapcsolatos műszaki támogatás nyújtása az ügyfelek és a szerelők felé
  • műszaki problémák megoldása
  • garanciális elszámolások ügyintézése
  • kapcsolattartás a gyártókkal/beszállítókkal
  • értékesítési folyamat támogatása
  • kapcsolódó riportok készítése

Jelentkezési feltételek:

  • felsőfokú gépészmérnöki/mezőgazdasági gépészmérnöki végzettség,
  • mezőgazdasági gépipari tapasztalat (minimum 3 év),
  • tárgyalóképes szintű angol nyelvismeret (írásbeli, szóbeli),
  • precizitás, pontos munkavégzés,
  • önálló munkavégzési képesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • német nyelvismeret,
  • gépkezelői tapasztalat.

Amit kínálunk:

    Új munkatársunk tevékenységéhez a megfelelő műszaki eszközöket, munkavédelmi felszereléseket, céges autót, mobil kommunikációs eszközöket, szakmai fejlődést nyújtó képzéseket biztosítunk. Munkáját versenyképes alapbérrel és teljesítményarányos bónusszal ismerjük el.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezési határidő:

2019. 01. 15.

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, 2019. január 15-ig.
A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.