Élelmiszerlánc- biztonsági Centrum Nonprofit Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Mezőgazdasági növényápoló

Állami tulajdonban lévő nonprofit cég keres 50 ha-os növényfajta-kísérleti telephelyére mezőgazdasági növényápolót Debrecen, Újfehértóra.

Főbb feladatok, munkák:

Feladata szántóföldi növényápolás és egyéb mezőgazdasági munkák:
  • Közreműködik az állomáson lévő kísérleti és gazdálkodási feladatok gyakorlati végrehajtásában.
  • Részt vesz az állomáson lévő fajtakísérletek beállításában, ápolásában, a tőszámbeállításban, valamint a szükséges szedések, mérések elvégzésében.
  • Részt vesz a betakarítási munkákban, annak előkészítésében, a termények feldolgozásában és a minta anyagok előkészítésében.
  • Gondoskodik a termények és mintaanyagok megfelelő tárolásáról.
  • Az állomáson (műhely, tároló szín, raktárak, udvar, telephelyi utak, kísérleti parcellák) köteles gondoskodni az üzemi rend kialakításáról és megtartásáról.
  • Kezeli, beállítja és karbantartja a kézi szerszámokat.
  • Esetenként a Debreceni telephelyen kívül is köteles munkát ellátni az állomáshoz tartozó telephelyeken.
  • Ezen felül köteles képzettségének megfelelően, minden olyan munkát elvégezni, amellyel az állomásvezető vagy az általa kijelölt munkairányító megbízza.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság.
  • Pontosság.
  • Önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, heti 40 órás munkaviszony.
  • Cafetéria, munkába járás támogatása, egyéb juttatások széles köre.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

4002 Debrecen

Az állással kapcsolatban a "Jelentekezem" gombra kattintva Tóth Andrásnál érdeklődhet, illetve jelentkezhet! Jelentkezéséhez kérem küldje el önéletrajzát!