Az Eurofins Agroscience Services Kft. növényvédelmi szakterületen végzett kutatási, fejlesztési munkákra keres munkatársat

Mezőgazdasági mérnök

munkakörbe

Elvárások:

  • felsőfokú agrár végzettség (MSc/ BSc), növényvédelmi szakirány
  • angol nyelvismeret
  • számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • növényvédelmi vizsgálatok kivitelezésében, értékelésében szerzett tapasztalat
  • statisztikai elemzésben való jártasság
  • fizikai és mentális terhelhetőség
  • mezőgazdasági, kertészeti, gépész végzettség, növényvédelmi szakmérnök képesítés
  • C, B+E, C+E kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • térinformatikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • rendezett munkakörülmények
  • szakmai fejlődési lehetőség és előmenetel
  • hazai és nemzetközi kapcsolatrendszer

Munkavégzés helye:

    Székesfehérvár és Hódmezővásárhely vonzás körzete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Hódmezővásárhely

Jelentkezési határidő:

2019. 02. 15.

Önéletrajzokat, motivációs levelet a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával kérjük eljuttatni: 2019. február 15.-ig