Csákvári Zrt.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Mezőgazdasági gépész / Műszaki ágazatvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Szántóföldi növénytermesztéssel foglalkozó cég gépészeti, műszaki ágazat vezetése
  • mezőgazdasági gépek javításának, karbantartásának szervezése
  • telephelyek karbantartási munkáinak szervezése
  • segédanyagok beszerzésének optimalizálása
  • a növénytermesztés támogatása, szántóföldi szerelések, gép beállítások
  • az állattartás gépeinek karbantartása
  • gázolaj, kenőanyag megrendelések, nyomonkövetés
  • közüzemi szolgáltatókkal való kapcsolattartás, ügyintézés
  • segédanyag raktár optimalizálása
  • beruházási projektmenedzsment

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mezőgazdasági gépészmérnök végzettség
  • informatikai ismeretek, számítógép kezelés (Word, Excel, internet)
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szántóföldi növénytermesztési gépész gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége, modernizációban való részvétel, kreatívitást igénylő munka.
  • Elsősorban Fejér megyéből keresünk jelölteket. A munkábajárás költségeit térítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mérnök vezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8083 Csákvár, Berényi utca

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje a jelentkezem gombra kattintva.