A Navik Alfa Kft. gépek forgalmazásával, bérbeadásával, szervizelésével és alkatrészek értékesítésével foglalkozik. A cég 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet, tisztes jövedelmet, ezzel biztonságot nyújt dolgozóinak. Nálunk dolgozni kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít. A folyamatos tanulás, a teljesítmény alapú fejlődési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően a Navik Alfa Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

A Meződepo, a Navik Alfa Kft. mezőgazdasági üzletága szőlő és gyümölcstermesztés gépeire specializálódott. A gépkínálatunk világ színvonalú, prémium, de megfizethető termékekből áll. A kisgazdaságoktól kezdve a nagyokig mindenkinek a megfelelő terméket tudjuk biztosítani.

A mezőgazdasági üzletágunk bővítése végett az Észak-Dunántúli régióba az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat:

MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • nemzetközi, prémium kategóriás gépek értékesítése
  • a cég és a márka magas szintű képviselete, szaktanácsadás
  • ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
  • meglévő ügyfeleinkkel való kapcsolattartás, új ügyfelek rekvirálása
  • az ügyletek önálló, felelős lebonyolítása az ajánlat kiadásától az átadás átvételig
  • gyakorlati bemutatók szervezése és lebonyolítása
  • piaci információk gyűjtése, azok továbbítása a vezető felé
  • esetleges kintlévőségek behajtása
  • értekezleteken való aktív részvétel, javaslattétel a hatékonyság fokozására
  • kiállításokon való részvétel

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség vagy/és felsőfokú kertészeti, agronómiai végzettség erős műszaki affinitással
  • kereskedelmi véna
  • magas szintű kommunikációs készség
  • magas szintű problémamegoldó készség
  • tulajdonosi gondolkozás
  • sikerorientáltság
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • pozitív, optimista, vidám személyiség
  • nyitottság új ismeretek befogadására, azok magas szintű alkalmazása
  • alázat és igényesség önmagával és az elvégzett munkával szemben
  • a termékekkel való azonosulás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • angol vagy olasz műszaki nyelv alapfokú ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • saját ügyfélkör
  • borászati ismeretek
  • kereskedelmi, gazdasági végzettség

Amit kínálunk:

  • a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (autó, telefon, laptop)
  • hosszú távú munkavállalói jogviszony
  • versenyképes fizetés (alap + teljesítmény arányos jutalék)
  • prémium termékek értékesítésének a lehetősége
  • betanítás és folyamatos képzés
  • biztos szerviz és alkatrész háttér

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Olasz - Alapfok/társalgási szint

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.