Mérőeszközök laboros és helyszíni kalibrálással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

METROLÓGUS, KALIBRÁLÓ ÉS VIZSGÁLÓ MÉRÉSTECHNIKUS / CSOPORTVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki irányú, minimum technikusi végzettség (villamos vagy gépész alapképzettség) vagy felsőfokú végzettség
  • Precíz munkavégzés, szakmai kíváncsiság
  • Magas szintű Office programcsomag ismeret, (Word, Excel, Visio)
  • Önálló munkavégzés
  • Tanulási készség és elszántság
  • B kategóriás jogosítvány

Ideális jelölt:

  • Az ideális jelölt kiismeri magát az elektronika világában, gyorsan képes megtanulni a mérések, vizsgálatok célját és átlátja a feladatokat. Jól kezeli a mérőeszközöket, képes elsajátítani a szakmai fogásokat.
  • Magas szintű Word és Excel ismeretei vannak és precíz, igényes dokumentációt készíteni.
  • Képes megtalálni a megfelelő hangot a megrendelőkkel.
  • Kellő információ birtokában önálló, felelősségteljes munkát végez a Megrendelő telephelyén, országos lefedettséggel.
  • A céget jól képviseli, pozitív benyomást képes magáról és a cégről közvetíteni.
  • Dokumentációban precíz, pontos, tud számolni és a helyesírás sem okoz problémát neki.
  • Jól fogalmaz írásban, képes rövid műszaki leírást készíteni.

Egyéb kritériumok:

  • Fizikailag könnyű / középnehéz munka, ennek megfelelő fizikális állapot
    Gyógyszeripari vagy vegyipari munkavégzést kizáró egészségügyi / mentális probléma nem lehet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló jellegű munkatapasztalat, ügyfélkapcsolattal
  • Laboros munkatapasztalat
  • Műszeres mérésekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák:

  • Helyszíni kalibrálások végrehajtása (külső partnereknél)
  • Helyszíni vizsgálatok, mérések végrehajtása (külső partnereknél)
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a megbízó képviselőjével a feladat lezárásáig
  • Mérési jegyzőkönyv / jelentés, kalibrálási bizonyítvány készítés
  • Mérőeszközök állapotának fenntartása

Megbízóról:

Műszaki szolgáltatást, kalibrálást és műszeres vizsgálatokat, méréseket végez a partnerei, jellemzően más vállalatok részére.
Akkreditált tevékenységünk egyaránt érvényes laboratóriumi vagy helyszíni mérésekre is.
Cégünket elismert és megbízható partnerként tartják számon a megrendelőink, akiknek a túlnyomó része visszatérő kliens évek óta.
Akkreditált kalibráló és vizsgáló laboratórium
Mérőeszközök laboros és helyszíni kalibrálása
Tisztaterek minősítése
Gyógyszeripari berendezések és ellátórendszerek kvalifikálása
Szoftvervalidálás

Amit kínálunk:

  • Teljes összegre bejelentett napi 8 órás főállás
  • Év végi jutalom
  • Céges telefon és laptop

Munkavégzés helye:

Országosan budapesti központtal (XVII. kerület)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XVII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.