Metrológiai műszerész

Főbb feladatok

  • Üzemi és laboratóriumi területen végzett műszer kalibrálások, mérőkörök ellenőrzése
  • Kalibráló laborban nyomás-, hőmérséklet- és páratartalommérő eszközök kalibrálása
  • Gyógyszeripari előírások szerinti dokumentálás, dokumentáció készítése
  • Elektronikus nyilvántartó rendszerek használata

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú technikus/műszerész végzettség
  • Méréstechnikai alapismeretek
  • Gyakorlati kalibrálási tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 1 műszak vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb

  • Amiért érdemes az Egist választani:
  • Hivatalos, bejelentett havi bruttó kereset
  • A versenyképes fizetésen túl cafeteriát és 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára
  • A vidékről bejáróknak utazási támogatás biztosítunk (busszal és vonattal 86%-os támogatás, autóval 15 Ft/km utazási költségtérítés)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (pl.: fogorvos, bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.