Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Jelenleg IT csapatunkat az alábbi szakemberrel szeretnénk bővíteni:

MES Technikus

Feladatok:

  • termelésirányítási- (MES), és Automatizált alapanyag ellátási rendszer (MCS) felügyelete,
  • a felhasználói felület, és az autamatizált folyamatok magas szintű ismerete, a felhasználók folyamatos támogatása,
  • az adatgyűjtés, és a normál folyamatok üzemszerű működésének biztosítása,
  • rendszerben fellépő hibás események elemzése, javítása,
  • részvétel az újonnan telepített berendezések tesztelésében, rendszerbe történő integrálásában.

Elvárások:

  • minimum releváns szakközépiskolai végzettség,
  • legalább középfokú angolnyelv-tudás,
  • többműszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Nagyvállalati gyártástámogató rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet,
  • versenyképes bérezés,
  • jelenléti bónusz,
  • féléves / éves bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatás,
  • belső képzések / tréning rendszer,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • karrierépítés lehetősége,
  • szálláslehetőség a munkahely közelében,
  • bejáráshoz ingyenes vállalati busz vagy üzemanyag-támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.