Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekrol, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetoséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminoségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A Robert Bosch Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkezo telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedo teljesítményére. A miskolci gyár a Bosch Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítoleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövobe mutató technológiáknak köszönhetoen olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetové tették.

MES, Opcon+ programmer expert

Főbb feladatok, munkák:

    • Magas szinten automatizált gyártósor felfuttatásának támogatása
    • Szükség esetén programok monitorozása, hibakeresés, módosításban való közreműködés
    • Műszaki és biztonságtechnikai átvétel segítése
    • NEXEED MES implementálás kidolgozása, adatstruktúra meghatározás, állomások definiálása
    • Daily management támogatása, adatelemzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Releváns főiskolai / egyetemi végzettség (Villamosmérnök, Mechatronikai mérnök, IT )
    •  Informatikai ismeretek (hardverek, szoftverek, hálózatok)
    • Legalább középfokú angolnyelv-tudás

    Előny:

    • Nagyvállalati gyártástámogató rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat
    • Nexeed vagy más MES rendszerrel kapcsolatos tapasztalat
    • CoDeSys automatizálási rendszer ismerete (ST, SFC programnyelv)
    • TCP/IP hálózati kommunikáció ismerete
    • Adatbázis kezelési ismeret előnyt jelent (pl.:Oracle)
    • Strukturált programozási nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb cégénél, munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (ingyenes oktatások, tréningek), fiatal és innovatív csapatban zajló munka, versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer, Bosch dolgozói kedvezmények városszerte, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, ingyenes védőoltás és egészségmegőrző szűrővizsgálati programok, dolgozói ajánlási rendszer, széles körű sportolási lehetőségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyerekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.