A Nemak vezető szerepet tölt be az autóipari szektorban az alumínium motorblokkok és hengerfejek gyártása területén. Cégünk világszerte 13 országban több mint 14 ezer munkavállalót alkalmaz, éves bevétele meghaladja a 2,6 milliárd dollárt. Győri telephelyünk közel 800 főt foglalkoztat.

Mérőtechnikus

Munkakör célja

Gyártott termékek minőségének ellenőrzése a vevői igényeknek megfelelően.

Fő feladatok

  • 3D mérőgépek kezelése
  • gyártott termékek méréstechnikai ellenőrzése 3D-s
  • mérőberendezésekkel
  • öntött és megmunkált termékek minősítése
  • mérőprogramok készítése
  • igényeknek megfelelően statisztikai kiértékelések készítése

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások

Végzettség

  • min. középfokú végzettség (gépipari technikus előny)

Tapasztalat

  • legalább 1-2 éves méréstechnikai vagy minőségellenőrzési tapasztalat

Szakmai tudás

  • Előny: Q-DAS, Calypso és Quindos programok ismerete

Egyéb készségek

  • folyamatos 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Összetartó közösség
  • Kafeteria – bruttó 380.000 forint/ év
  • Teljesítményalapú éves prémium
  • Havi mozgóbér
  • Karácsonyi bónusz
  • Hűségbónusz
  • Csapatépítő támogatás
  • Bejárási támogatás
  • Családi rendezvények
  • Stabil, hosszú távú, kihívásokkal teli, megbízható munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezését várjuk:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.