Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

MÉRŐTECHNIKUS

Főbb feladatok, munkák:

  • Rádiós mérések elvégzése, kiértékelése (drive-test, beltéri mérés)
  • Drive-test útvonal tervezése
  • Drive-test végrehajtása autóval
  • A mérési logfile-ok kiértékelése, statisztikák készítése
  • Együttműködés a fejlesztő mérnökcsapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Tems Investigation, NEMO, Outdoor, R&S Romes/Qualipoc ismerete

Fényképes önéletrajzokat a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérőtechnikus
  • Hirdető cég: DIGI Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Rádiós mérések elvégzése, kiértékelése (drive-test, beltéri mérés) Drive-test útvonal tervezése Drive-test végrehajtása autóval A mérési logfile-ok kiértékelése, statisztikák készítése Együttműködés a fejlesztő mérnökcsapattal
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Angol nyelvtudás B kategóriás jogosítvány Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: DIGI Kft.>