Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja.

Szeretnél részese lenni a technológiai innovációknak? Érdekel a hibrid és elektromos hajtásrendszerek világa? Az autóiparban képzeled el a jövődet?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Mérőrendszer mérnök - elektromos hajtás

Budapest, XI. kerület

FELADATOK:

  • Kapcsolattartás a helyi vezetőmérnökökkel és az anyacég műszaki és projekt támogatásért felelős osztályával
  • Elektromos tesztpadok meghibásodásának analizálása és megoldása
  • Napi munkavégzéssel kapcsolatos dokumentációk elkészítésének felügyelete
  • Fékpadi nagyfeszültségű rendszerek folyamatos üzemének biztosítása, beépítése és üzemeltetésük szakmai felügyelete
  • Státuszjelentés a közvetlen felettes számára
  • Know how fejlesztése és átadása

ELVÁRÁSOK:

  • BSc/MSc villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Hajtásrendszerek (elektromos) kiváló ismerete
  • Alapszintű PUMA ismereted van
  • Magasfeszültségű környezetben szereztél már gyakorlatot
  • Felelősségteljes hozzáállásod van
  • Ismered az irodai számítógépes proramokat
  • Jártas vagy a Matlab, Canape, Concerto, Xion, PUMA stb programok használatában
  • Tapasztalat ITS termékekkel és megoldásokkal előny
  • Motivált és lelkes, fejlődni, új tudást elsajátítani vágyó, felelősségteljes személyiség vagy
  • Magabiztos fellépés nemzetközi csapatban
  • Problémamegoldó képesség, együttműködés
  • Hajlandóság külföldi munkavégzésre 25%-ban
  • Hajlandó lennél 2 műszakos munkavégzés vállalására
  • Angol és/vagy német nyelvismerettel rendelkezel

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő