Szívesen vagy egész nap mozgásban? Szereted magadnak beosztani a napi feladataidat? Jelentkezz az E.ON-hoz mérőóra leolvasónak, ha Hajdúsámson és Hajdúhadház környékén keresel munkát!

Mérőóra leolvasó (Hajdúsámson és Hajdúhadház)

Feladatok

  • Hajdúsámson és Hajdúhadház környékén villamos fogyasztásmérők leolvasása
  • Adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben
  • A mérők szemrevételezéssel történő felülvizsgálata, szükség szerint adatok pontosítása
  • Leolvasási adatok napi feladása, terv szerinti letöltése
  • Ügyfélcserével járó ellenőrzések elvégzése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi használat

Amit kínálunk:

  • Munkavégzésedhez rugalmasságot, önállóságot és nagyvállalati környezetet biztosítunk
  • A kiemelkedő teljesítményt pedig kiemelkedő jövedelmi csomaggal honoráljuk
  • 10 %-os fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Egyénre szabható cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulás
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítást és korlátlan járóbeteg-ellátás nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül

Rólunk:

    A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

    Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Hajdúsámson / Hajdúhadház