A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 5 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Tabi gyáregységünk csapatába keresünk kollégákat
 az alábbi munkakörbe

Mérnökségi technikus (Layout tervező)

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • layout tervezés (CAD system 2019);
  • eszköz- és munkahely értékelés ergonómiai szempontok alapján;
  • automatizálási lehetőségek keresése, javaslattétel a fejlesztési lehetőségekre;
  • LEAN alapelvek bevezetésének koordinálása, betartása;
  • folyamat fejlesztésekben történő részvétel, javaslattétel;
  • sorelemzések, anyagáramlás javítására történő javaslattétel;
  • layout változtatásokban való aktív részvétel a termelési és nem termelési területeken is (irodaházak, belső design, külső terület);
  • layout indítások;
  • hatékonyság- és termelékenység növelésére történő javaslattétel; folyamatos fejlesztés;
  • layout megbeszélések vezetése, folyamatban levő layout-okban segítség nyújtása, szükség esetén koordinálás;
  • területi adatok megadása társosztályoknak.

Jelentkezz, ha:

  • van legalább középfokú végzettséged;
  • rendelkezel legalább alapszintű angol nyelvtudással;
  • ismered és használod az AutoCad 2D-t;
  • hasonló területen, gyártásban, termelésben szereztél 3-5 év tapasztalatot;
  • képes vagy önálló munkavégzésre;
  • jó szervezőkészséggel rendelkezel;
  • csapatjátékosnak tartod magad;
  • kreatív feladatmegoldónak érzed magad;
  • rugalmasan veszed a mindennapi feladatokat;
  • rendelkezel kezdeményzőkészséggel.

Előnyként értékeljük:

  • AutoCad 3D ismeretét és használatát;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Projektmenedzsment
  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tab

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.