Humánia HRS Group Zrt.

Stabil, folyamatos munkavégzést biztosító élelmiszeripari parnercégünkhöz keresünk munkavállalókat

Mérnökségi SHE koordinátor

pozícióba.

Főbb feladataid lesznek:

  • Aktuális SHE projektek lebonyolításában aktív részvétel
  • Munkabiztonsági és környezetvédelmi feladatok technikai támogatása
  • Hulladéknyilvántartás naprakész vezetése
  • Munkavédelmi eszközök, műszaki dokumentáció adminisztratív feladatainak ellátása
  • Munkalapok feldolgozása, állásidők gyűjtése

  • Környezetvédelemmel kapcsolatos technikusi/felsőoktatási végzettséged van
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Szívesen dolgozol önállóan
  • Jól ismered a Microsoft Office programokat

Előnyt jelent:

  • Munkavédelmi vagy tűzvédelmi szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Rugalmas irodai munkarend
  • Negyedéves változóbér, teljesítmény alapján
  • Cafetéria jutattások
  • Utazási költségtámogatás
  • Család támogatása: iskolakezdési támogatás, mikulás csomag, karácsonyi csomag
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás a saját termékekből
  • Vállalati kölcsön, munkabér előleg

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Szeged, Attila u. 17-19.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, kérjük magyar nyelvű önéletrajzodat küld el nekünk a „Jelentkezem” gombra kattintva.