A MAHR Kft. egy német tulajdonú, 1861-ben alakult méréstechnikai cég, ipari, gyártásközi hossz mérések elvégzésére szolgáló eszközöket gyárt, és kínál ügyfeleinek a forma-, hossz- és felületi érdesség mérés területén. Az értékesítésen túl az ügyfelet támogatják, tanítják is. Céljuk, hogy hosszú távú és nyertes-nyertes kapcsolatot építsenek ki ügyfeleikkel.

A cég családias, a teljes létszám 13 fő, jól felszerelt irodájuk a Budaörsi Ipari Parkban található. Az értékesítésen túl szervizháttérrel, és oktatási feladatokra alkalmas bemutatóteremmel és is rendelkeznek.

Mérnök-üzletkötő/Területi képviselő/

Főbb feladatok, munkák:

    Ha szereti az önállóságot, maga szereti beosztani az idejét, nem szeret egy nagy gépezet kicsi eleme lenni, és lelkesíti, ha tényleges teljesítményével erős korrelációt mutat a bére, akkor pályázza meg ezt a munkakört!

    Üzleti területe Nyugat-Magyarország, a Kisalföld keleti része kivételével.
    A jelölt lakhelye elsősorban a terület súlypontjában, vagy annak közelében, főúthoz közel legyen.

    A munkakör legfontosabb feladata, hogy nyertes-nyertes módon, sikeresen értékesítse a cég termékeit.
    Az ideális jelölt gépészmérnök, aki műszaki háttérismeretekkel és műszaki rajz olvasási tudással is rendelkezik, és az értékesítésen túl az ügyfél tanácsadójaként is működik.
    Munkaideje átlagosan 85% ügyféllátogatás, 15% pedig otthonról végezhető munka.
    A látogatott ügyfelek legtöbbször magyarok, saját cége központjával azonban angol vagy német nyelven kell kommunikálnia.

Elvárt tudás és tapasztalat:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év értékesítési tapasztalat,
  • Jó kapcsolatépítő, aki könnyen hangot talál sokféle emberrel
  • Motivált, lelkes és optimista
  • Gyakorlatias megközelítésű
  • Az ügyfelet szívből szereti és részleteiben is megérti az igényeit
  • Gondoskodik arról, hogy az igény eljusson a teljes megoldásig
  • Legalább középfokon beszél angolul vagy németül, és ismeri területe műszaki terminológiáit is.

Jövedelem és juttatások:

    A pozíció vonzó juttatási csomagot tartalmaz, akár +50% mozgó bér résszel. A csomag részleteit a jelölt a felvételi interjú keretei közt ismerheti meg, de több, mint gondolja! Annyit most is elárulunk, hogy céges autója Audi A4, teljes magánhasználattal.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Amennyiben érdekli a dolog, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el. Jelentkezzen még ma!