Pfeifer-Garant Kft.

Bővülő csapatunkba

Mérnök - üzletkötő

munkatársat keresünk.

Pfeifer-Garant Kft. Speciális építőipari termékekkel foglalkozó, nyugat- európában piacvezető nagy múltú német vállalkozás budapesti leányvállalata építőipari üzletágának bővítéséhez kollégát keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • a vállalat magas színvonalú képviselete
  • meglévő ügyfélkör látogatása, kapcsolatok fejlesztése
  • új üzleti lehetőségek felkutatása, potenciális vevők keresése
  • értékesítési volumen növelése
  • árajánlatok kidolgozása
  • tárgyalások megszervezése, lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • pályakezdő és/vagy szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Mobilitás, rugalmasság
  • jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Családias légkörű vállalat multinacionális háttérrel
  • Versenyképes fizetés
  • Betanulási idő után szolgálati gépkocsi
  • hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű cég
  • külföldi szakmai tanfolyamok
  • szakmai előmenetel, karrier

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezés magyar  német vagy angol nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehetséges.