Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Biztos háttérrel rendelkező multinacionális gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(13-8747)

pozícióba.

Feladat:

  • A vállalat gépeinek és eszközeinek értékesítése,
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Ajánlatok, kalkulációk és szerződések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, közlekedésmérnök,
  • logisztikai mérnök, mérnök-informatikus végzettség),
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Előny: informatikai vagy automatizálási területen szerzett mérnök üzletkötői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet, biztos háttér,
  • Céges autó benzinnel együtt magánhasználatra is,
  • Kiemelt juttatási csomag.

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Budapesti központtal kelet- VAGY nyugat -magyarországi régió

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8784”-es referenciaszám feltüntetésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérnök üzletkötő (13-8784)
  • Rövid pozíció név: Mérnök üzletkötő
  • Hirdető cég: HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: A vállalat gépeinek és eszközeinek értékesítése, Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, Új ügyfelek felkutatása, Ajánlatok, kalkulációk és szerződések készítése.
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, közlekedésmérnök, logisztikai mérnök, mérnök-informatikus végzettség), Aktív angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban, Előny: informatikai vagy automatizálási területen szerzett mérnök üzletkötői tapasztalat.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-13
  • Lejárati dátum: 2018-07-20